Producenci
Wierszyk na pocztówkę – czy to dobry pomysł? Poznaj odpowiedź

Pocztówki to piękna tradycja, która daje nam możliwość przekazywania miłych słów i pozdrowień na odległość. Jednym ze sposobów na to, aby dodać jeszcze więcej uroku i osobistego stylu do takiej wiadomości, może być dodanie wierszyka na pocztówce. Czy jednak jest to dozwolone? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie i dowiesz się, jak stworzyć naprawdę wyjątkową kartkę, która przyciągnie uwagę odbiorcy.

czytaj całość »
Sprawdź, jak napisać pocztówkę do koleżanki i zaskocz ją miłym gestem

Chcesz zaskoczyć swoją koleżankę miłym gestem? W takim razie wyślij jej pocztówkę z pozdrowieniami. Dzięki temu pokażesz, że o niej myślisz, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Zyskasz też możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami. Aby ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy dzisiejszy wpis. Pokażemy w nim, jak napisać pocztówkę do koleżanki. Skupimy się głównie na wskazówkach, które mogą być dla Ciebie bardzo cenne.

czytaj całość »
Jak wysłać pocztówkę za granicę? Szczegółowa instrukcja krok po kroku

Planujesz wysłać pocztówkę za granicę? Sprawdź więc, jak to zrobić. Niewłaściwe postępowanie może bowiem doprowadzić do tego, że przesyłka nie dotrze do adresata. Na szczęście nie jest to trudne – zwłaszcza jeśli zapoznasz się ze szczegółową instrukcją, którą stworzyliśmy dla Ciebie w dalszej części tego tekstu. Pokażemy w niej krok po kroku, jak wysłać pocztówkę za granicę. W poniższym wpisie poruszyliśmy m.in. takie zagadnienia, jak miejsce zakupu kartki czy też jej zaadresowanie.

czytaj całość »
Chcesz napisać pozdrowienia na pocztówkę? Sprawdź więc, jak to zrobić

Chociaż zwyczaj wysyłania widokówek nieco się zatarł, to nadal jest praktykowany. Ten drobny gest ma w sobie bowiem odrobinę magii, której nie sposób się oprzeć. Budzi także pozytywne emocje. Jeśli się tutaj znalazłeś, to zapewne i Ty rozważasz taką formę kontaktu z bliskimi. Sprawdź więc, jak napisać pozdrowienia na pocztówkę. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdziesz poniżej.

czytaj całość »
Nie wiesz, jak zaadresować pocztówkę? Zajrzyj do naszego krótkiego poradnika

Chcesz, aby Twoja pocztówka dotarła do miejsca przeznaczenia? Musisz ją więc poprawnie zaadresować. Nie jest to trudne, jednak należy trzymać się pewnych zasad – inaczej błędy mogą doprowadzić do tego, że kartka po prostu zginie. Z całą pewnością nie możesz na to pozwolić. Zapoznaj się zatem z poniższym artykułem. Zawarliśmy w nim krótki poradnik dotyczący tego, jak zaadresować pocztówkę, a także odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania z tego zakresu.

czytaj całość »
Zastanawiasz się nad tym, jak wygląda pocztówka? Mamy dla Ciebie odpowiedź!

Kartki pocztowe towarzyszą nam od lat. Mimo tego ich popularność obecnie znacząco zmalała. Nic więc dziwnego, że coraz częściej można spotkać osoby, które zastanawiają się nad tym, jak wyglądają. Na szczęście znamy odpowiedź i postanowiliśmy się nią podzielić. Tym samym w dzisiejszym artykule przedstawimy Ci, jak wygląda pocztówka. Jednocześnie dowiesz się też, do czego służy oraz jakie są jej rodzaje.

czytaj całość »
Zbieranie pocztówek – ciekawe hobby czy zajęcie dla najmłodszych? Odpowiadamy

Istnieje cała masa rozmaitych zainteresowań, które warto rozwijać. Jak na tym tle prezentuje się zbieranie pocztówek? Czy czynność ta nadal jest praktykowana, a może obecnie stanowi jedynie zajęcie dla najmłodszych? Kwestię tę poruszymy w dzisiejszym wpisie. Dla tych najbardziej dociekliwych wyjaśnimy również, jak krok po kroku wygląda to hobby.

czytaj całość »
Jak wypisać pocztówkę na różne okazje? Podpowiadamy

Pamiętasz te czasy, kiedy z podekscytowaniem otwierałeś skrzynkę pocztową i znajdowałeś w niej kartki urodzinowe, świąteczne lub te z wakacji? Ta wspaniała forma przekazywania życzeń i pozdrowień została nieco wyparta przez nowoczesne technologie umożliwiające szybki przepływ informacji. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby kultywować dawne zwyczaje i wciąż wysyłać swoim bliskim kartki pocztowe. Jak jednak wypisać pocztówkę w zależności od okazji? Co powinno się w niej znaleźć i jak ułożyć idealne życzenia? Odpowiadamy.

czytaj całość »
Szukasz pocztówki na urodziny? Sprawdź, jak wybrać tę idealną

Urodziny bliskiej osoby to szczególne wydarzenie, które wymaga odpowiedniej celebracji. W tym dniu warto podarować jej nie tylko wyjątkowy prezent, lecz także kartkę z życzeniami, na której umieścisz kilka słów prosto z serca. Zastanawiasz się, jaka powinna być pocztówka na urodziny i co może się w niej znaleźć? Przeczytaj zatem nasz poniższy artykuł, w którym odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

czytaj całość »
Zastanawiasz się, jak podpisać kartkę na chrzest? Sprawdź nasze wskazówki

Chrzest Święty to wydarzenie, podczas którego dziecko uwolnione zostaje od grzechu pierworodnego i wstępuje do wspólnoty Kościoła. Zdarza się ono tylko raz w życiu i stanowi ważne i emocjonujące przeżycie nie tylko dla maluszka, ale też dla jego rodziców i krewnych. Okazja ta jest zatem wyjątkowa, a co za tym idzie – wymaga odpowiedniej oprawy. W tym dniu goście przynoszą ze sobą niewielki podarunek. Warto jednak dodać do niego coś jeszcze, a mianowicie kartkę okolicznościową. Dlaczego? Tę kwestię wyjaśniliśmy poniżej. Jednocześnie w przygotowanym przez nas wpisie odpowiadamy na często stawiane pytanie, które dotyczy tego, jak podpisać kartkę na chrzest.

czytaj całość »
Jak podpisać kartkę z życzeniami na ślub? Kilka cennych wskazówek

Każdy ślub to wyjątkowa i niezapomniana okazja. Aby uczcić tę chwilę, warto wręczyć nowożeńcom kartkę z życzeniami. Można w niej pogratulować młodej parze jej szczęśliwego dnia oraz życzyć małżonkom wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia. Jednak czasem trudno jest zdecydować, jak podpisać kartkę z życzeniami na ślub. Czy napisać coś poważnego, czy lekkiego? A może po prostu podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci podczas pisania życzeń na kartce ślubnej.

czytaj całość »
Magnesy na lodówkę dla dzieci jako zabawki edukacyjne? Sprawdź, o czym mowa

Magnesy to bardzo popularne gadżety, które znajdują się w niemal każdym domu. Czy wiedziałeś jednak, że takie dodatki mają wiele różnorodnych funkcji – zaczynając od możliwości dekoracyjnych, aż po edukację najmłodszych? W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy zagłębić się nieco bardziej w tę tematykę. Czytając dalej, dowiesz się m.in. tego, dlaczego magnesy na lodówkę to znakomite zabawki edukacyjne dla dzieci.

czytaj całość »
Pocztówka z wakacji – modny trend czy przeżytek? Postanowiliśmy to sprawdzić

Pamiętasz czasy, kiedy to podczas podróży do innego miasta wysyłało się widokówkę z pozdrowieniami? Dzisiaj istnieje wiele nowszych technologii, które z całą pewnością są wygodniejsze i szybsze. Czy to oznacza jednak, że dawne tradycje zostały całkowicie utracone? Postanowiliśmy to sprawdzić i tym samym odpowiedzieć na pytanie, czy pocztówka z wakacji to jeszcze modny trend, czy raczej już przeżytek.

czytaj całość »
Historia pocztówki w pigułce – dowiedz się, kiedy i gdzie narodziła się współczesna kartka

Tradycyjne formy komunikacji są zdecydowanie bardziej spersonalizowane niż nowoczesne technologie, takie jak SMS-y czy chaty. Dlatego też ostatnio coraz częściej przesyłamy sobie z różnych okazji pocztówki. Obecnie widokówki to małe dzieła sztuki, które stały się obiektem zainteresowania m.in. kolekcjonerów. Nie zawsze jednak były tak atrakcyjne wizualnie. Skąd wzięły się pocztówki i kiedy zaczęto je wysyłać? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką historię widokówek w pigułce.

czytaj całość »
Pocztówki Wrocław – dlaczego warto wysyłać kartki związane z tym miastem? Wyjaśniamy

Piękna tradycja, nierozerwalnie związana z podróżami, to przesyłanie znajomym i rodzinie pozdrowień z dalekich wojaży. Istnieje wiele sposobów, by zrobić to skutecznie – SMS, e-mail czy za pomocą chatów. Jednak niebanalnym ukłonem w stronę klasycznych metod jest zdecydowanie przesłanie pocztówki. Odwiedzasz ciekawe miejsce, np. Wrocław? Podziel się zatem z bliskimi piękną pamiątką i spraw im widokówkę z tego miejsca. Dlaczego warto wysłać kartkę związaną z tym miastem? Jaki motyw wybrać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Pocztówka dla przyjaciela – dowiedz się, jak wybrać idealną kartkę!

Przyjaźń to jedna z najważniejszych wartości w życiu. Silna więź z drugim człowiekiem, bez względu na odległość, która Was dzieli, jest nieoceniona. Należy zatem o nią szczególnie dbać. Podtrzymywanie znajomości za pomocą Internetu to nie to samo! Miłym akcentem będzie tradycyjna forma kontaktu, czyli wysłanie kartki pocztowej. Jaka kartka pocztowa wywoła uśmiech na twarzy Twojego przyjaciela? Kiedy takie rozwiązanie będzie docenione? Dowiedz się, na jakie okazje najlepiej ją podarować!

czytaj całość »
Pocztówki artystyczne – jak możesz je wykorzystać? Zobacz, jakie są funkcjonalne!

Kartki pocztowe wracają do łask! W czasach, gdy faktyczne relacje zastępowane są tymi za pośrednictwem internetu, jeszcze cenniejsze niż zwykle wydają się drobne gesty. Już niemal wszystko robimy online – składamy sobie życzenia, ślemy pozdrowienia z podróży. Pocztówki artystyczne są pięknym wyrazem protestu przeciwko takim praktykom. Co o nich wiemy? Komu przydadzą się pocztówki artystyczne? Sprawdź, co warto o nich wiedzieć!

czytaj całość »
Pocztówka z Polski – wyjątkowy pomysł na pozdrowienia z wakacji

Wielu osobom wydaje się, że wysyłanie pocztówek z wakacji odeszło w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Współczesne pocztówki to nie tylko zwykłe obrazy przedstawiające miasta czy zabytki. Obecnie coraz częściej przybierają artystyczną formę, a także przedstawiają znane motywy z filmów, bajek czy kreskówek. Niektóre z nich są również doskonałą formą powrotu do historii. Stanowią więc zupełnie wyjątkowy sposób pozdrowienia bliskich i wyrażenia swoich uczuć. Pocztówka z Polski – kiedy ją wysłać i jaką wybrać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Kolekcjonowanie pocztówek. Jak zacząć i co powinieneś wiedzieć?

Ile ludzi, tyle zainteresowań. Jedne bardziej niezwykłe od innych. Szczególnie interesujące jest jednak kolekcjonowanie pocztówek. Do tego zajęcia przekonuje się coraz więcej osób. Niezliczona ilość rodzajów, kształtów i obrazków na kartkach pocztowych przyciąga wzrok i zainteresowanie. Pocztówki mogą stanowić nie tylko pięknie przypomnienie z odbytych podróży, ale też pokazywać miejsca i rzeczy, których się jeszcze nie widziało na żywo. Co więcej, w przypadku zapalonych kolekcjonerów ich zbiory mogą okazać się niesamowitym, przemyślanym dziełem.

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl