Producenci
Promocje
Kalendarz pocztówkowy - Koty
Kalendarz pocztówkowy - Koty
15,00 zł 10,50 zł
Kalendarz pocztówkowy - Psy
Kalendarz pocztówkowy - Psy
15,00 zł 10,50 zł
Bytom - Górny Śląsk. Smok
Bytom - Górny Śląsk. Smok
1,70 zł 0,70 zł
Bytom - Górny Śląsk. Figura Matki Boskiej
Bytom - Górny Śląsk. Figura Matki Boskiej
1,70 zł 0,70 zł
szt.
Bytom - Górny Śląsk. Kościoły
Bytom - Górny Śląsk. Kościoły
1,70 zł 0,70 zł
szt.
Bytom - Górny Śląsk. Willa burmistrza Brüninga
Bytom - Górny Śląsk. Willa burmistrza Brüninga
1,70 zł 0,70 zł
szt.
Śmieszne koty na kanapie
Śmieszne koty na kanapie
2,30 zł 1,15 zł
szt.
Kwiaty w wazonach
Kwiaty w wazonach
2,30 zł 1,15 zł
szt.
Zakochane koty
Zakochane koty
2,30 zł 1,15 zł
szt.
Szczęśliwych Walentynek
Szczęśliwych Walentynek
2,30 zł 1,15 zł
szt.
Butterfly
Butterfly
2,00 zł 1,70 zł
szt.
Pocztówka z wakacji – modny trend czy przeżytek? Postanowiliśmy to sprawdzić

Pamiętasz czasy, kiedy to podczas podróży do innego miasta wysyłało się widokówkę z pozdrowieniami? Dzisiaj istnieje wiele nowszych technologii, które z całą pewnością są wygodniejsze i szybsze. Czy to oznacza jednak, że dawne tradycje zostały całkowicie utracone? Postanowiliśmy to sprawdzić i tym samym odpowiedzieć na pytanie, czy pocztówka z wakacji to jeszcze modny trend, czy raczej już przeżytek.

czytaj całość »
Historia pocztówki w pigułce – dowiedz się, kiedy i gdzie narodziła się współczesna kartka

Tradycyjne formy komunikacji są zdecydowanie bardziej spersonalizowane niż nowoczesne technologie, takie jak SMS-y czy chaty. Dlatego też ostatnio coraz częściej przesyłamy sobie z różnych okazji pocztówki. Obecnie widokówki to małe dzieła sztuki, które stały się obiektem zainteresowania m.in. kolekcjonerów. Nie zawsze jednak były tak atrakcyjne wizualnie. Skąd wzięły się pocztówki i kiedy zaczęto je wysyłać? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką historię widokówek w pigułce.

czytaj całość »
Pocztówki Wrocław – dlaczego warto wysyłać kartki związane z tym miastem? Wyjaśniamy

Piękna tradycja, nierozerwalnie związana z podróżami, to przesyłanie znajomym i rodzinie pozdrowień z dalekich wojaży. Istnieje wiele sposobów, by zrobić to skutecznie – SMS, e-mail czy za pomocą chatów. Jednak niebanalnym ukłonem w stronę klasycznych metod jest zdecydowanie przesłanie pocztówki. Odwiedzasz ciekawe miejsce, np. Wrocław? Podziel się zatem z bliskimi piękną pamiątką i spraw im widokówkę z tego miejsca. Dlaczego warto wysłać kartkę związaną z tym miastem? Jaki motyw wybrać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Pocztówka dla przyjaciela – dowiedz się, jak wybrać idealną kartkę!

Przyjaźń to jedna z najważniejszych wartości w życiu. Silna więź z drugim człowiekiem, bez względu na odległość, która Was dzieli, jest nieoceniona. Należy zatem o nią szczególnie dbać. Podtrzymywanie znajomości za pomocą Internetu to nie to samo! Miłym akcentem będzie tradycyjna forma kontaktu, czyli wysłanie kartki pocztowej. Jaka kartka pocztowa wywoła uśmiech na twarzy Twojego przyjaciela? Kiedy takie rozwiązanie będzie docenione? Dowiedz się, na jakie okazje najlepiej ją podarować!

czytaj całość »
Pocztówki artystyczne – jak możesz je wykorzystać? Zobacz, jakie są funkcjonalne!

Kartki pocztowe wracają do łask! W czasach, gdy faktyczne relacje zastępowane są tymi za pośrednictwem internetu, jeszcze cenniejsze niż zwykle wydają się drobne gesty. Już niemal wszystko robimy online – składamy sobie życzenia, ślemy pozdrowienia z podróży. Pocztówki artystyczne są pięknym wyrazem protestu przeciwko takim praktykom. Co o nich wiemy? Komu przydadzą się pocztówki artystyczne? Sprawdź, co warto o nich wiedzieć!

czytaj całość »
Pocztówka z Polski – wyjątkowy pomysł na pozdrowienia z wakacji

Wielu osobom wydaje się, że wysyłanie pocztówek z wakacji odeszło w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Współczesne pocztówki to nie tylko zwykłe obrazy przedstawiające miasta czy zabytki. Obecnie coraz częściej przybierają artystyczną formę, a także przedstawiają znane motywy z filmów, bajek czy kreskówek. Niektóre z nich są również doskonałą formą powrotu do historii. Stanowią więc zupełnie wyjątkowy sposób pozdrowienia bliskich i wyrażenia swoich uczuć. Pocztówka z Polski – kiedy ją wysłać i jaką wybrać? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Kolekcjonowanie pocztówek. Jak zacząć i co powinieneś wiedzieć?

Ile ludzi, tyle zainteresowań. Jedne bardziej niezwykłe od innych. Szczególnie interesujące jest jednak kolekcjonowanie pocztówek. Do tego zajęcia przekonuje się coraz więcej osób. Niezliczona ilość rodzajów, kształtów i obrazków na kartkach pocztowych przyciąga wzrok i zainteresowanie. Pocztówki mogą stanowić nie tylko pięknie przypomnienie z odbytych podróży, ale też pokazywać miejsca i rzeczy, których się jeszcze nie widziało na żywo. Co więcej, w przypadku zapalonych kolekcjonerów ich zbiory mogą okazać się niesamowitym, przemyślanym dziełem.

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl